Ласкаво просимо на сайт міста Біла Церква!
 

Переводимо бензиновий генератор на газ легко і безпечно

Бензиновые генераторы в доме или на предприятии – это всегда удобно. Особенно там, где электричество часто отключают, или же процесс на производстве требует непрерывного энергообеспечения. Подобные устройства незаменимы для тех, кто ценит комфорт, удобство и дорожит каждой минутой своего времени. С его помощью можно обеспечить постоянным электричеством целый дом, квартиру, дачу, магазин, производственный цех. Мини-электростанции идеальны для людей, которые постоянно нуждаются в наличии связи. Часто только они могут обеспечить чувствительную электронную или бытовую технику от поломок.

Да, генератор – это, несомненно, удобно. Но экономно ли? Ведь при использовании бензина расход топлива явно «бьет по карману». Один киловатт электричества возрастает в цене, минимум в 2-2,5 раза. Чуть удешевить «свой» киловатт можно, используя инверторные приборы или генераторы на дизеле. Но первые – очень дорогие, а вторые – шумят и не окупают себя в домашних условиях.

Снизить финансовые затраты на топливо и обеспечение дома электричеством сможет только перевод его на газ. В продаже газовые и двухтопливные генераторы - редкость. Немудрено, что вопрос, как переоборудовать генератор на газ все чаще возникает у владельцев домашних электростанций в связи с постоянным ростом цен на бензиновое топливо.

Перевод на газовое топливо – это идеальный и простой современный вариант упрощения работы генератора. И выполняется он при помощи специального газового модуля

Продукция GasPower: разновидности и преимущества

Установка газового модуля предполагает большую финансовую выгоду, экономит деньги на топливо на 40%, поэтому становится все более популярным. Это привело к постоянному увеличению ассортимента подобных товаров. В Украине приборов для переключения из бензина на газ представлено довольно много. Но сертификат качества и безопасности согласно европейским стандартам имеет только газовый редуктор GasPower. Сертификат обозначает, что данный модуль – не дешевая китайская подделка. Он прошел заводские многочасовые тесты, а для изготовления использованы проверенные и качественные материалы. Только такой переключатель гарантирует длительную работу без аварий.

Газовый модуль GasPower представляет собой специфическую техническую комбинацию, которая включает в себя:

Модифицированный карбюратор; Специальный газовый редуктор.

Оборудование легко и просто крепится к двигателю внутреннего сгорания. После замены в генераторе карбюратора на эту комбинацию, ваша электростанция становится универсальным механизмом, пригодным для работы с сжиженным и природным газом.

Выбирая подходящую модель из линейки продукции GasPower, прежде всего необходимо определиться с техническими показателями своего генератора, а именно – с его мощностью.

  • Для бензиновых генераторов с мощностью в диапазоне 2-4 кВт необходимо выбрать газовый комплект GasPower KMS-3 или его обновленную и усовершенствованную версию KMS-3 new;
  • Для более мощных электростанций, выдающих 5-6 кВт электричества, нужно приобрести другой тип модуля - GasPower КВS-2 или же КВS-2A c вакуумным регулятором.

Преимущества всех вышеуказанных моделей в том, что:

Они универсальны. Подходят к подавляющему большинству генераторов; Обеспечат простое переключение и безопасную работу как на баллоном пропан-бутане, так и на магистральном газу; Тщательная сборка предотвращает возникновение люфта; Правильно подобранные элементы конструкции и крепежей дают возможность избежать возникновения поломок при вибрационных нагрузках во время эксплуатации; Подключение газовой установки на генератор довольно простое, что является приятной особенностью этой линейки продукции. Устанавливаются элементарно, за 10-15 минут; Все элементы газового редуктора изготовлены из очень надежных материалов, пригодных для работы в сложных эксплуатационных условиях.

Что выгоднее – баллон или газовая труба

Газ пропан-бутан в баллоне называется сжиженным. Продается на заправках. Генератор с баллоном становится немного громоздким, но его плюсы в:

Мобильности. Этот параметр важен, например, для выездной торговли или подачи электроэнергии на стройке и других объектах, где нет ни сети, ни газовых труб; Простоте переключения. Можно все выполнить самому, не прибегая к газовой службе, да и разрешения не нужны.

Магистральный газ – тот, который поступает в газовой стационарной трубе. При подключении к трубе получается нерушимая привязка, что удобно для домашней электростанции. Преимущества:

  • Компактно;
  • Не нужно возить баллон на заправку;
  • Можно подключить автоматический ввод резерва.

Но есть и минусы – нужно согласовать подключение с газовой службой и заплатить газовщикам за установку и пробный запуск – иначе никак нельзя. Нарушение грозит штрафами.

По стоимости натуральный магистральный газ метан обойдется чуть дешевле, чем пропан-бутан из баллона. То есть, подключение к газовой трубе более выгодно для домашних условий, если вас не пугает бумажная волокита с газовой службой.

Как подключить – условия и пошаговая инструкция

Чтобы переделать бензиновый генератор, необходимо обзавестись обычными инструментами (гаечный ключ и крестовидная отвертка) и инструкцией по подключению газовой установки. В инструкции, которая прилагается к каждой модели редуктора GasPower, детально прописан каждый пункт установки. Это делает задачу простой и выполнимой, что не может не понравиться каждому, кто имеет навыки работы с техникой.

Первым делом откручиваем болты, которыми прикреплен мотор (со стороны насоса). Делаем это отверткой; Снимаем двигатель с рамы; Приступаем к воздушному фильтру. Сначала нужно снять его крышку, а потом – и сам фильтр. Для этого откручиваем барашковый винт и два болта крепления; Наступает очередь главного участника процесса – карбюратора. Штатный карбюратор нужно извлечь и заменить его новым, из упаковки газового модуля. Карбюратор крепится двумя гайками, для их откручивания выбираем нужный по размеру гаечный ключ (на 8 или на 10); Снимаем регулятор тяги и возвратные пружины. Затем нужно ослабить хомут и снять топливную трубку; Теперь карбюратор освобожден от креплений, вынимаем его и меняем на свой газовый комплект; Процесс тот же, только в обратной последовательности; Подсоединяем газовый шланг; Крепим регулятор тяги, пружину возврата и одеваем шланг со стороны помпы; Закручиваем крышку барашком. Устанавливаем на свое место воздушный фильтр.

Если так просто не получается, а возникают вопросы и проблемы, то конечно же, стоит обратиться к профессиональным ремонтникам, более подробно о подключении https://storgom.ua/novosti/instruktsiia-kak-peredelat-benzogenerator-v-gazovyi.html.

Экономно и выгодно

Перевод на газовое топливо с помощью сертифицированного и надежного компонента GasPower – это прекрасный выход для тех хозяев, которые желают сделать свой генератор более практичным и экономичным.

Ваша выгода заключается в том, что:

  • Установка такого модуля делает генератор пригодным для работы с тремя видами топлива – бензиновым, магистральным и баллонным газом;
  • Экономия денег на топливо минимум 40-50%. То есть, ваша резервная электроэнергия становится дешевле в 2 раза;
  • Работа на газе намного чище, сгорая, он выделяет меньше углекислоты и дыма;
  • Мотор шумит не так сильно – процентов на 20 ниже;
  • Запуск производится без проблем;
  • Моторесурс даже увеличивается, ведь газ сгорает в камере без остатка, а его октановое число (105-115) выше, чем у бензина (92-95);
  • Технические параметры мини-электростанции (мощность, качество тока, стабильность напряжения и другие) остаются неизменными.

Таким образом, вам остается только выбрать подходящий газовый редуктор из продукции, представленной GasPower и произвести установку на свой бензиновый генератор. Перед подключением нужно тщательно разобраться в особенностях такого оборудования, чтобы не усложнить установку и саму работу. Каждый бензиновый генератор имеет свои особенности, поэтому к каждой модели необходимо правильно подобрать комплектующее оборудование. Самый экономичный генератор может быть сделан собственноручно и поможет в этом одна из моделей GasPower.

По материалам магазина STORGOM

 

переклад 

Бензинові генератори в будинку або на підприємстві - це завжди зручно. Особливо там, де електрика часто відключають, або ж процес на виробництві вимагає безперервного енергозабезпечення. Подібні пристрої незамінні для тих, хто цінує комфорт, зручність і дорожить кожною хвилиною свого часу. З його допомогою можна забезпечити постійним електрикою цілий будинок, квартиру, дачу, магазин, виробничий цех. Міні-електростанції ідеальні для людей, які постійно потребують наявності зв'язку. Часто тільки вони можуть забезпечити чутливу електронну або побутову техніку від поломок.

Так, генератор - це, безсумнівно, зручно. Але економно чи? Адже при використанні бензину витрата палива явно «б'є по кишені». Один кіловат електрики зростає в ціні, мінімум в 2-2,5 рази. Трохи здешевити «свій» кіловат можна, використовуючи інверторні прилади або генератори на дизелі. Але перші - дуже дорогі, а другі - шумлять і не окупають себе в домашніх умовах.

Знизити фінансові витрати на паливо і забезпечення будинку електрикою зможе тільки переклад його на газ. У продажу газові та двопаливними генератори - рідкість. Не дивно, що питання, як переобладнати генератор на газ все частіше виникає у власників домашніх електростанцій у зв'язку з постійним зростанням цін на бензинове паливо.

Переклад на газове паливо - це ідеальний і простий сучасний варіант спрощення роботи генератора. І виконується він за допомогою спеціального газового модуля

Продукція GasPower: різновиди і переваги

 

Установка газового модуля передбачає велику фінансову вигоду, економить гроші на паливо на 40%, тому стає все більш популярним. Це призвело до постійного збільшення асортименту подібних товарів. В Україні приладів для перемикання з бензину на газ представлено досить багато. Але сертифікат якості і безпеки згідно з європейськими стандартами має тільки газовий редуктор GasPower. Сертифікат позначає, що даний модуль - не дешева китайська підробка. Він пройшов заводські багатогодинні тести, а для виготовлення використані перевірені і якісні матеріали. Тільки такий перемикач гарантує тривалу роботу без аварій.

Газовий модуль GasPower є специфічною технічну комбінацію, яка включає в себе:

Модифікований карбюратор; Спеціальний газовий редуктор.

Устаткування легко і просто кріпиться до двигуна внутрішнього згоряння. Після заміни в генераторі карбюратора на цю комбінацію, ваша електростанція стає універсальним механізмом, придатним для роботи із зрідженим і природним газом.

Вибираючи відповідну модель з лінійки продукції GasPower, перш за все необхідно визначитися з технічними показниками свого генератора, а саме - з його потужністю.

Для бензинових генераторів з потужністю в діапазоні 2-4 кВт необхідно вибрати газовий комплект GasPower KMS-3 або його оновлену і вдосконалену версію KMS-3 new;
Для більш потужних електростанцій, що видають 5-6 кВт електрики, потрібно придбати інший тип модуля - GasPower КВS-2 або ж КВS-2A c вакуумним регулятором.
Переваги всіх вищевказаних моделей в тому, що:

Вони універсальні. Підходять до переважної більшості генераторів; Забезпечать просте перемикання і безпечну роботу як на балоном пропан-бутану, так і на магістральному газу; Ретельна збірка запобігає виникненню люфту; Правильно підібрані елементи конструкції і кріплень дають можливість уникнути виникнення поломок при вібраційних навантаженнях під час експлуатації; Підключення газової установки на генератор досить просте, що є приємною особливістю цієї лінійки продукції. Встановлюються елементарно, за 10-15 хвилин; Всі елементи газового редуктора виготовлені з дуже надійних матеріалів, придатних для роботи в складних експлуатаційних умовах.

Що вигідніше - балон або газова труба

Газ пропан-бутан в балоні називається зрідженим. Продається на заправках. Генератор з балоном стає трохи громіздким, але його плюси в:

Мобільності. Цей параметр важливий, наприклад, для виїзної торгівлі або подачі електроенергії на будівництві і інших об'єктах, де немає ні мережі, ні газових труб; Простоті перемикання. Можна все виконати самому, не вдаючись до газової службі, та й дозволу не потрібні.

Магістральний газ - той, який надходить в газовій стаціонарної трубі. При підключенні до труби виходить непорушна прив'язка, що зручно для домашньої електростанції. переваги:

компактно;
Не потрібно возити балон на заправку;
Можна підключити автоматичне введення резерву.
Але є і мінуси - потрібно узгодити підключення з газовою службою і заплатити газовикам за установку і пробний запуск - інакше ніяк не можна. Порушення загрожує штрафами.

За вартістю натуральний магістральний газ метан обійдеться трохи дешевше, ніж пропан-бутан з балона. Тобто, підключення до газової труби більш вигідно для домашніх умов, якщо вас не лякає паперова тяганина з газовою службою.

Як підключити - умови і покрокова інструкція

 

Щоб переробити бензиновий генератор, необхідно обзавестися звичайними інструментами (гайковий ключ і хрестоподібна викрутка) та інструкцією з підключення газової установки. В інструкції, яка додається до кожної моделі редуктора GasPower, детально прописаний кожен пункт установки. Це робить завдання простим і здійсненним, що не може не сподобатися кожному, хто має навички роботи з технікою.

Насамперед відкручуємо болти, якими прикріплений мотор (з боку насоса). Робимо це викруткою; Знімаємо двигун з рами; Приступаємо до повітряного фільтру. Спочатку потрібно зняти його кришку, а потім - і сам фільтр. Для цього відкручуємо смушковий гвинт і два болти кріплення; Настає черга головного учасника процесу - карбюратора. Штатний карбюратор потрібно витягти і замінити його новим, з упаковки газового модуля. Карбюратор кріпиться двома гайками, для їх відкручування вибираємо потрібний за розміром гайковий ключ (на 8 або на 10); Знімаємо регулятор тяги і пружини. Потім потрібно послабити хомут і зняти паливну трубку; Тепер карбюратор звільнений від кріплень, виймаємо його і міняємо на свій газовий комплект; Процес той же, тільки в зворотній послідовності; Під'єднуємо газовий шланг; Кріпимо регулятор тяги, пружину повернення і одягаємо шланг з боку помпи; Закручуємо кришку баранчиком. Встановлюємо на своє місце повітряний фільтр.

Якщо так просто не виходить, а виникають питання і проблеми, то звичайно ж, варто звернутися до професійних ремонтникам, більш детально про підключення https://storgom.ua/novosti/instruktsiia-kak-peredelat-benzogenerator-v-gazovyi.html.

Економно і вигідно

 

Переклад на газове паливо за допомогою сертифікованого і надійного компонента GasPower - це прекрасний вихід для тих господарів, які бажають зробити свій генератор більш практичним і економічним.

Ваша вигода полягає в тому, що:

Установка такого модуля робить генератор придатним для роботи з трьома видами палива - бензиновим, магістральним та балонним газом;
Економія грошей на паливо мінімум 40-50%. Тобто, ваша резервна електроенергія стає дешевше в 2 рази;
Робота на газі набагато чистіше, згораючи, він виділяє менше вуглекислоти і диму;
Мотор шумить не так сильно - відсотків на 20 нижче;
Запуск проводиться без проблем;
Моторесурс навіть збільшується, адже газ згорає в камері без залишку, а його октанове число (105-115) вище, ніж у бензину (92-95);
Технічні параметри міні-електростанції (потужність, якість струму, стабільність напруги і інші) залишаються незмінними.
Таким чином, вам залишається тільки вибрати відповідний газовий редуктор з продукції, представленої GasPower і зробити установку на свій бензиновий генератор. Перед підключенням потрібно ретельно розібратися в особливостях такого обладнання, щоб не ускладнити установку і саму роботу. Кожен бензиновий генератор має свої особливості, тому до кожної моделі необхідно правильно підібрати комплектуюче обладнання. Найекономічніший генератор може бути зроблений власноруч і допоможе в цьому одна з моделей GasPower.

За матеріалами магазину STORGOM